top of page

Świat jest piękniejszy przez wizjer aparatu

Renia-2.jpg

Poznajmy się !

Kocham fotografować miłość oraz radość. Właśnie dlatego zajmuje się przede wszystkim fotografią ślubną i rodzinną. Każda sesja to dla mnie nowa, wspaniała historia, którą warto zatrzymać na dłużej. Na zdjęciach najważniejsze jest dla mnie uwiecznienie prawdziwych emocji. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, a każda para znajduje szczególne miejsce w moim sercu.  Mieszkam we Wrocławiu ale kilometry to dla mnie tylko cyfry i dla Was dojadę w każde miejsce w Polsce... a nawet dalej.

618A9279.jpg

jestem żoną i psią mamą. Z wykształcenia pedagog. Kiedyś usłyszałam, że moja dusza jest jak stokrotka i chyba coś w tym jest. Jestem wrażliwą, uśmiechniętą osobą lubiącą poznawać nowych ludzi. Przez wiele lat śpiewałam i grałam na gitarze. Dzisiaj gitarę zastępuje mi aparat a śpiewam tylko podczas jazdy samochodem. Jestem uzależniona od kawy i bajek Disneya. Prawdopodobnie nie ma z nich piosenki, której bym nie znała.  Kocham włoską i azjatycką kuchnie,  a dobre sushi sprawia, że mój dzień jest lepszy.

A gdy nie trzymam aparatu...

Najczęstsze Pytania

 

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się ze mną poprzez formularz kontaktowy. Jeżeli termin, który Was interesuje jest dostępny w moim kalendarzu, wtedy w odpowiedzi na Wasze zapytanie prześle Wam ofertę ślubną (w przypadku braku wolnego terminu, również dostaniecie ode mnie odpowiedź zwrotną z polecajkami do zaufanych kolegów z branży). Jeżeli wysłana przeze mnie oferta Was zainteresuje i będziecie chcieli, abym to ja towarzyszyła Wam podczas tego ważnego dnia, to spotkajmy się na kawę! Wtedy będziemy mieli okazję lepiej się poznać i będę mogła opowiedzieć Wam więcej o swojej pracy. Wstępna rezerwacja terminu trwa 7 dni. Aby termin był w 100% zarezerwowany należy podpisać umowę oraz wpłacić zadatek.

W jaki sposób możemy zarezerwować   termin na reportaż ślubny?

 

 

 

 

 

 

Jestem z Wrocławia i to właśnie tu na co dzień pracuje.  Jednak kilometry to tylko cyfry i dla moich wspaniałych klientów jestem w stanie dojechać na koniec Polski… a nawet dalej.

Jaki jest twój zakres pracy?

 

 

 

 

 

Oczywiście. Chętnie doradzę Wam w kwestiach organizacyjnych i podzielę się swoim doświadczeniem jakie zdobyłam podczas innych reportaży ślubnych. W każdej chwili możecie liczyć na moje wsparcie, ponieważ od momentu podpisania umowy stajemy się jedną drużyną.

Czy możemy liczyć na twoją pomoc podczas przygotowań do ślubu?

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia z Waszego ślubu otrzymacie ode mnie do 90 dni roboczych od dnia reportażu. W przypadku innych sesji/reportaży zdjęcia będą gotowe do 40 dni roboczych.

Jak długo  będziemy czekać na gotowe zdjęcia?

 

 

 

 

Każda moja para otrzymuje dostęp na 6 miesięcy do galerii internetowej, którą w łatwy sposób poprzez link może udostępnić swoim najbliższym. Poza tym dostaniecie ode mnie od 30 do 100 (w zależności od wybranego pakietu) odbitek w formacie 15x23 w eleganckim pudełku, a także pendrive z gotowymi zdjęciami.

Co otrzymamy od Ciebie w ramach reportażu ślubnego?

 

 

 

 

 

 

To kwestia indywidualna. Możemy ją wykonać tuż po zaręczynach, aby uczcić to wydarzenie lub  bliżej planowanej daty ślubu. Jednak pamiętajcie, aby wykonać ją nie później niż 30 dni przed  ślubem.

Kiedy najlepiej wykonać sesje narzeczeńską?

bottom of page